Projektowanie

Posiadamy własne STUDIO GRAFICZNE które powstało z pasji i prawdziwego zamiłowania do grafiki komputerowej. Wyznajemy zasadę iż pomysłowe i przyciągające uwagę projekty potrafią skutecznie zainteresować odbiorców, a dobre projekty graficzne powinny zaskakiwać, informować i zachęcać do działania. Właśnie dlatego projektowanie graficzne powinno umiejętnie łączyć spojrzenie  plastyczne i zdolności informatyczne z wiedzą z zakresu marketingu, reklamy i promocji.

W naszym studio pracujemy w oparciu o sprawdzony i nowoczesny sprzęt, co daje nam możliwość swobodnego działania oraz tworzenia oryginalnych rozwiązań. Projekty graficzne każdorazowo powstają w oparciu o wcześniejsze ustalenia z klientami, które dają efekt satysfakcji z gotowego produktu w postaci reklamy, ulotki, folderu, itp.

W ramach projektowania graficznego wykonujemy również bardzo istotny element wizerunku Państwa działalności jakim jest LOGO FIRMY. Finalną wersję przygotowujemy w tzw. księgę znaku,

Wizerunek dostosowany do branży i charakteru firmy niesie ze sobą wiele korzyści. Lepszy odbiór firmy, lepsze postrzeganie produktów oraz większą lojalność klientów, a to tylko niektóre z nich. Co więcej, profesjonalna identyfikacja wizualna pomoże nawet w znalezieniu lepszych pracowników!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym REALIZACJAMI.